Aktualności

maj08

O Oleju Kokosowym...

Od przeszło 60 lat tłuszcze nasycone są piętnowane przez media i urzędników zajmujących się zdrowiem publicznym. Zarzuca im się negatywny wpływ na zdrowie, bo rzekomo podnoszą cholesterol oraz prowadzą do otyłości i występowania chorób serca i choroby Alzheimera. Aczkolwiek jedyna prawda jest taka, że przez ostatnie sześć dekad gwałtownie wzrosła liczba ludzi otyłych i cierpiących na serce, jednak wątpliwym jest, aby odpowiadały za to tłuszcze nasycone. Jak popatrzymy w przeszłość, chociażby na stare rodzinne fotografie to śmiało możemy dojść do wniosku, że te problemy zdrowotne nie dotyczyły naszych przodków, a ich dieta opierała się właśnie na tłuszczach nasyconych.

maj  08
Więcej
mar30

VIT-C-MIX - 1000mg

Kochani... Przy współpracy z Gabinetem Domivita stworzyliśmy VIT-C-MIX. 1000mg w jednej dawce... Zadbajcie o swoją odporność na wiosnę... VIT C w postaci proszku z dołączoną do zestawu miarką i w dwóch gramaturach 250g i 500g.

mar  30
Więcej
mar11

Mydła naturalne i mikroorganiczne...

Komponenty fermentowane w kosmetykach i środkach czystości

Fermentacja jest sposobem naturalnej konserwacji pożywienia i wzmacniania jego potencjału biochemicznego. Mikroflora poddana temu procesowi uwalnia nowe składniki odżywcze, np.: ryboflawinę, biotynę czy kwas foliowy. Jednocześnie ma własności detoksykujące – eliminuje (rozkłada) azotyny, nitrozaminy oraz kwas szczawiowy i pruski. Cała gama produktów fermentowanych działa jak antyutleniacze, zapobiegając efektom przedwczesnego starzenia się komórek.

 

mar  11
Więcej
sty17

Nowości na dziś...

Z nowości na dzisiaj, już wkrótce otwieramy gabinet stacjonarny w J-biu Zdroju z naszymi maściami, suplementacją oraz diagnostyką organizmu z kropli krwi. A już od dzisiaj na sklepie internetowym ultranowoczesna linia suplementów Herballine™. To linia funkcjonalnych suplementów diety. Złożone preparaty wyróżniają się niepowtarzalnym składem i unikalnymi właściwościami, wspierając kompleksowo funkcjonowanie poszczególnych organów naszego organizmu. Wierzymy, że łatwiej zapobiegać niż leczyć, dlatego też zalecamy codzienną suplementację, dostosowaną do swoistych potrzeb każdego z Nas.

sty  17
Więcej
sty11

Dzień Babci i Dziadka - KOD 10%

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka... Do środy 15.01 uruchomiliśmy specjalny kod na który całe zamówienie będzie obniżone o 10%... KOD specjalny to DZIENBABCI do wpisania przy zamówieniu w koszyku, kwota automatycznie będzie pomniejszona w podsumowaniu o rabat. Jeśli zdrowie Waszych Dziadków jest dla Was ważne, to zapraszamy na zakupy... Na banerze adres naszego sklepu internetowego. Szybka wysyłka Inpost lub Kurierem DPD i jeszcze szybsze płatności online zapewnią że świetny prezent dotrze do Was na czas.

sty  11
Więcej
sty04

Nowe Płatności Online

Kochani... Aby usprawnić i jak najbardziej ułatwić Wam zamówienia na naszym sklepie internetowym, wprowadziliśmy płatności PayU i Tpay Online. Gwarantujemy pełen wybór metod płatności i co najważniejsze bezpieczeństwo oraz szybkość transakcji.

 

sty  04
Więcej
sty02

Nowa pojemność 50ml | 75g

Kochani... Dodaliśmy do naszej oferty nową pojemność. Maść Propolisowa w wersji kieszonkowej 50ml (75g), dodatkowo już od stycznia nasze maści zabezpieczone są wieczkiem według przepisów CPNP. Maści posiadają Raport Bezpieczeństwa oraz są zgłoszone w Europejskiej Bazie Kosmetyków CPNP.

sty  02
Więcej