Aktualności

mar11

VILAMALIA - naturalne i mikroorganiczne...

Komponenty fermentowane w kosmetykach i środkach czystości

Fermentacja jest sposobem naturalnej konserwacji pożywienia i wzmacniania jego potencjału biochemicznego. Mikroflora poddana temu procesowi uwalnia nowe składniki odżywcze, np.: ryboflawinę, biotynę czy kwas foliowy. Jednocześnie ma własności detoksykujące – eliminuje (rozkłada) azotyny, nitrozaminy oraz kwas szczawiowy i pruski. Cała gama produktów fermentowanych działa jak antyutleniacze, zapobiegając efektom przedwczesnego starzenia się komórek.

 

mar  11
Więcej
sty17

Nowości na dziś...

Z nowości na dzisiaj, już wkrótce otwieramy gabinet stacjonarny w J-biu Zdroju z naszymi maściami, suplementacją oraz diagnostyką organizmu z kropli krwi. A już od dzisiaj na sklepie internetowym ultranowoczesna linia suplementów Herballine™. To linia funkcjonalnych suplementów diety. Złożone preparaty wyróżniają się niepowtarzalnym składem i unikalnymi właściwościami, wspierając kompleksowo funkcjonowanie poszczególnych organów naszego organizmu. Wierzymy, że łatwiej zapobiegać niż leczyć, dlatego też zalecamy codzienną suplementację, dostosowaną do swoistych potrzeb każdego z Nas.

sty  17
Więcej
sty11

Dzień Babci i Dziadka - KOD 10%

Zbliża się Dzień Babci i Dziadka... Do środy 15.01 uruchomiliśmy specjalny kod na który całe zamówienie będzie obniżone o 10%... KOD specjalny to DZIENBABCI do wpisania przy zamówieniu w koszyku, kwota automatycznie będzie pomniejszona w podsumowaniu o rabat. Jeśli zdrowie Waszych Dziadków jest dla Was ważne, to zapraszamy na zakupy... Na banerze adres naszego sklepu internetowego. Szybka wysyłka Inpost lub Kurierem DPD i jeszcze szybsze płatności online zapewnią że świetny prezent dotrze do Was na czas.

sty  11
Więcej
sty09

Już są! Nowe piękne i uaktualnione ulotki

Kochani... Już dotarły i już od jutra będą dokładane do każdego zamówienia na allegro oraz na sklepie. Nowe, uaktualnione i w ciekawym designie składane ulotki maści Propolisowej i Żywokostowej. Wierzę że Wam się spodobają - włożyłem w nie całe serce ;-)

sty  09
Więcej
sty04

Dla Waszej wygody nowe płatności online

Kochani... Aby usprawnić i jak najbardziej ułatwić Wam zamówienia na naszym sklepie internetowym, wprowadziliśmy płatności Tpay Online. Gwarantujemy pełen wybór metod płatności i co najważniejsze bezpieczeństwo oraz szybkość transakcji.

 

sty  04
Więcej
sty02

Nowe opakowanie - Nowa pojemność 50ml | 75g

Kochani... Dodaliśmy do naszej oferty nową pojemność. Maść Propolisowa w wersji kieszonkowej 50ml (75g), dodatkowo już od stycznia nasze maści zabezpieczone są wieczkiem według przepisów CPNP. Maści posiadają Raport Bezpieczeństwa oraz są zgłoszone w Europejskiej Bazie Kosmetyków CPNP.

sty  02
Więcej